Led technologie

Jestli se v něčem opravdu vyznáme, tak jsou to LED technologie. Ty patří mezi nejmodernější a nejperspektivnější zdroje světla, která se pyšní širokým spektrem využití v různých variacích, hlavně těch barevných. LED osvětlení vám proto připravíme přímo na míru.
Mezi nejzásadnější výhody, díky kterým se tato technologie stala tak oblíbenou patří:

· Nízká spotřeba elektrické energie a údržby
S použitím LED osvětlení totiž ušetříte 50 až 90 % jeho provozních nákladů.

· Okamžitý plný světelný výkon
Žádné dlouhé a pozvolné rozsvěcování, LED osvětlení se zapne okamžitě, a to s plným světelným výkonem.

· Nulová teplota světla – bezpečný provoz
Nemusíte se bát, že by se vaše LED osvětlení někdy mohlo „přehřát“, nebo že byste se o něj mohli spálit. Nevyzařuje tolik tepla, ani UV záření.

· Dlouhá živostnost
Životnost je mnohem větší než u klasických žárovek, pohybuje se od 25 až po 50 tisíc světelných hodin.

· Regulace
Také se vám líbí možnost mírného přítmí, ale v případě potřeby naopak jasného světla? Pak je LED osvětlení pro vás tou pravou volbou, dá se totiž regulovat.

· Vysoká odolnost materiálu
LED osvětlení nemusíte mít jenom doma, použít se dá i venku, a to díky vysoce odolnému materiálu, ze kterého je vyrobeno.

· Kompaktnost - design
LED osvětlení je až dokonale malé, jeho rozměry ho tak předurčují k použití na místa, kam byste jiné typy svítidel umístit prostě nemohli. A právě díky jeho velikosti můžete vykouzlit i zajímavý světelný design. Ze světla se tak stane nejenom nutnost, ale také důvtipný doplněk do vašeho domu, bytu či zahrady.

· Ergonomie
Vyzařované světlo je doslova ergonomické, co to znamená? Že nekmitá, neprodukuje IR záření, nevypaluje objímky ani kryty těles a co je hlavní, jeho zdroj není nijak hlučný.